Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Multimédia v praxi Díl II – Základy digitální fotografie - Aleš Ležatka
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Multimédia v praxi Díl II – Základy digitální fotografie - Aleš Ležatka

Událost Seminář
Čas 26.11.2020
od 09:30 am do 01:00 pm
Místo online
Jméno
Kontaktní telefon 530334018
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
online  - Jihomoravský kraj

Multimédia v praxi

Díl II – Základy digitální fotografie

 

On-line kurz navazuje na AV dílo. Lektor Aleš Ležatka je jedním z nejlepších českých profesionálních fotografů a provede vás základy digitální fotografie. Fotografie je stavebním kamenem pro práci jak v oblasti počítačové grafiky, tak v oblasti Audiovizuální tvorby. Bez osvojení základních principů fotografování se lze jen těžko postavit za videokameru. V přednášce jej bude doprovázet Pavel Hanák, lektor první části a formou dialogu, prokládaného sdílenou prezentací, vás provedou uměním fotografie. Přednáška bude sestávat ze tří částí. V první se seznámíte se základní současnou fotografickou technikou a vybavením. V druhé části bude probráno fotografické minimum, které se vám pokusí vysvětlit základní parametry fotografování jako jsou: principy optiky, clona, doba expozice, citlivost, hloubka ostrosti, manuální nastavení fotoaparátu a úskalí autofokusu a ostřících bodů. Ve třetí části si představíme typy fotografických žánrů. V kontextu žánrů se dotkneme správné kompozice a světelných podmínek.

Přihlašovací formulář: https://forms.gle/xxv6DUXrS4XxThWV6

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
Kurz je realizován s podporou dotace Ministerstva kultury ČR z programu VISK 2 – Mimoškolní vzdělávání knihovníků.

Upravit tuto akci

Akce dokumentů