Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

MS Publisher

Událost Základy počítačové gramotnosti
Čas 12.11.2019
od 09:00 am do 01:15 pm
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)
Cílem semináře bude seznámení se základy používání grafického a textového editoru Microsoft Office Publisher. Lektorka předvede, jak se v editoru rychle zorientovat a představí možnosti a šablony, které Publisher nabízí. Nejdůležitější částí semináře bude praktická tvůrčí část, v níž si účastníci vyzkouší, jak s programem pracovat. Akce je určena spíše pro zájemce, kteří s programem začínají.

Typ akce: Základy počítačové gramotnosti

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  18

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Upravit tuto akci

Akce dokumentů