Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

MS Office 2019

Událost Základy počítačové gramotnosti
Čas 19.10.2021
od 09:00 am do 02:00 pm
Místo Plzeň
Jméno
Kontaktní telefon 377 306 940, 728 765 586
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Plzeň  - Plzeňský kraj

Obsah kurzu je zaměřen na seznámení s vyšší verzí MS Office a na procvičení práce s jednotlivými aplikacemi. Účastníci si zopakují základní dovednosti v práci s textovými dokumenty, jejich vytváření, úpravy a sdílení. Osvojí si efektivní úpravy pomocí formátování a použití stylů, vkládání tabulek a obrázků, úpravy a kontrolu pravopisu před tiskem, projdou základní funkce práce s tabulkami a vytváření prezentací. Dle potřeby procvičí problémové pasáže probírané látky.

Typ akce: Základy počítačové gramotnosti

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
mírně pokročilí

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

26. 10. 2021 od 9:00 hod.

Maximální počet účastníků:  14

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
Seminář se koná s finanční podporou programu VISK 2 Ministerstva kultury ČR jako součást projektu Kurzy informační gramotnosti a specializované semináře.

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů