Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Moderní nástroje pro vzdělávání
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Moderní nástroje pro vzdělávání

Událost Seminář
Čas 19.02.2020
od 09:30 am do 03:30 pm
Místo Klementinum 190, Praha 1
Jméno
Kontaktní telefon 296335937
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Klementinum 190, Praha 1  - Praha
(Počítačová učebna č. 144)

Seminář je určený především pro knihovníky ze zdravotnických knihoven, kteří aktivně realizují vzdělávací aktivity pro svoje uživatele, ale inspiraci pro svoji práci si naleznou jejich kolegové.

Hlavním cílem je představit a nabídnout širší portfolio používaných nástrojů pro tvorbu, správu a distribuci vzdělávacího obsahu. Vybrané nástroje si vyzkoušíme podrobněji, některé společně jenom „ochutnáme“. Seminář tak bude ochutnávkou plnou praktických tipů a rad napříč širokým spektrem on-line i desktopových nástrojů.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
služby

Pro jaký typ knihoven:
lékařské knihovny

Požadovaná úroven:
mírně pokročilí

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  15

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů