Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Model "Přátelská pracoviště" - certifikace
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Model "Přátelská pracoviště" - certifikace

Událost Seminář
Čas 23.09.2015
od 10:00 am do 03:00 pm
Místo Plzeň
Jméno
Kontaktní telefon 377 306 940
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Plzeň  - Plzeňský kraj
(Vzdělávací centrum SVK PK, Smetanovy sady 2)

Workshop představí koncept "přátelského pracoviště" - vůči společnosti, zákazníkům i zaměstnancům, bude se věnovat odstraňování bariér v knihovnách a zavádění principu handicap friendly. Výhody a úskalí certifikace.

Ve druhé části se bude lektor věnovat zvládání agrese, náročných situací a pravidlům šetrné sebeobrany. V diskusi se účastníci vrátí k významu certifikace.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

24. 9. 2015 od 10:00 hod.

Maximální počet účastníků:  10

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
Projekt je financován z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR.

Upravit tuto akci

Akce dokumentů