Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Mobilní výukové aplikace pro přenositelná zařízení
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Mobilní výukové aplikace pro přenositelná zařízení

Událost Základy počítačové gramotnosti
Čas 22.05.2019
od 09:30 am do 03:30 pm
Jméno
Kontaktní telefon 596118812
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Seminář v délce trvání 5 hodin je věnovaný úvodu do tématu mobilních aplikací v informačním vzdělávání. Obsahem semináře bude teoretické ukotvení tématu (mobilní aplikace - druhy, možnosti, trendy, webové aplikace; a informační vzdělávání - definice, příklady dobré praxe) a praktická ukázka konkrétních aplikací. Všechny představené aplikace jsou využitelné při knihovnických informačních lekcích pro různé věkové skupiny, vše bude demonstrováno na příkladech.

Značná část semináře je vyhrazena pro samostatnou práci účastníků s představenými aplikacemi. Účastníci budou vytvářet a následně prezentovat materiály použitelné ve svých konkrétních lekcích. Pozornost bude věnována například YouTube, Kahoot, kvízovým aplikacím či dalším drobným aplikacím z Google play.

Typ akce: Základy počítačové gramotnosti

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  15

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Upravit tuto akci

Akce dokumentů