Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Mobilní dotyková zařízení ve vzdělávání
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Mobilní dotyková zařízení ve vzdělávání

Událost Seminář
Čas 13.09.2016
od 09:00 am do 03:00 pm
Místo Moravská zemská knihovna v Brně
Jméno
Kontaktní telefon 541 646 126
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Moravská zemská knihovna v Brně  - Jihomoravský kraj
(Moravská zemská knihovna, Malý sál, 6. patro)

Cílem semináře je přiblížit účastníkům potenciál, který mobilní dotyková zařízení přinášejí do vzdělávání a učení, zároveň si prakticky ukázat, jak lze s těmito zařízeními pracovat i v knihovnách. Seminář je kombinací workshopu, kdy účastníci ve dvojicích pracují s tabletem (možnost využít vlastní), přednášky a diskuze. Lektoři popíší situaci, která v ČR v digitálních technologiích ve vzdělávání panuje, zaměří se i na častá nepochopení, která mezi veřejností o tabletech panují.

Lektoři:

PhDr. Lucie Rohlíková, Ph.D. působí na katedře výpočetní a didaktické techniky Fakulty pedagogické na Západočeské univerzitě v Plzni a zároveň spolupracuje v roli mentorky a konzultantky pro využití technologií ve vzdělávání s řadou škol a vzdělávacích institucí. Dlouhodobě se věnuje distančnímu vzdělávání a e-learningu, od roku 2011 vede školení v oblasti metodiky využití mobilních technologií ve vzdělávání. Je autorkou nebo spoluautorkou řady e-learningových kurzů a několika publikací.
PhDr. Ondřej Neumajer, Ph.D. je konzultant vzdělávání, didaktik a popularizátor účelného využívání informačních a komunikačních technologií. Zabývá problematikou využívání digitálních technologií ve vzdělávání a vzdělávacími inovacemi. Dlouhodobě působí na katedře Informačních technologií a technické výchovy Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy v Praze.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
služby

Pro jaký typ knihoven:
městské a místní knihovny

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů