Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Mezinárodní knihovnická konference Profese knihovník – Dětský čtenář
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Mezinárodní knihovnická konference Profese knihovník – Dětský čtenář

Událost Konference
Čas 20.06.2019
od 08:00 am do 03:30 pm
Místo Regionální knihovna Karviná, příspěvková organizace
Jméno
Kontaktní telefon 596348301
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Regionální knihovna Karviná, příspěvková organizace  - Moravskoslezský kraj

Mezinárodní odborná konference Profese knihovník - Dětský čtenář je určena pro odbornou veřejnost, zřizovatele i studenty. Odborníci z Česka, Polska a Slovenska budou přednášet na odborná témata: výzkum dětského čtenářství, problematika dětského čtenářství, přestavení knihovníka v knihovně pro děti a mládež z pohledu Národní soustavy povolání a národní soustavy kvalifikací. Konference je finančně podpořena Moravskoslezským krajem a statutárním městem Karviná.

Typ akce: Konference

Pro koho je akce určena:
jiné (uveďte v Poznámce)

Pro jaký typ knihoven:
jiné (uveďte v Poznámce)

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  60

Učastnický poplatek:  100 Kč    pro členy SKIP:  100 Kč

Poznámky:
určena pro odbornou veřejnost, zřizovatele i studenty

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů