Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce E-learning: Medicínské informace pro knihovny 2018
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

E-learning: Medicínské informace pro knihovny 2018

Událost jiný typ (uveďte v Poznámce)
Čas Pondělí 21.05.2018 12:00 do
Pátek 29.06.2018 00:00
Jméno
Kontaktní telefon 296335937
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Systémy a nástroje pro vyhledávání

E-learningový kurz volně navazující na předchozí kurzy Medicínských informací pro knihovníky (2017, 2016) a je určený pro knihovníky z lékařských knihoven. Kurz nabízí 6 modulů, které jsou zaměřeny na zpracování rešeršního požadavku, problematiku digitálních knihoven, vyhledávání v Google a v portálu Knihovny.cz a samozřejmě vyhledávání přes portál Medvik. Všechny moduly jsou zpracovány s důrazem na praktické využití a účastníci díky tomu získají možnost procvičení popisovaných dovedností.

Typ akce: jiný typ (uveďte v Poznámce)

Pro koho je akce určena:
služby

Pro jaký typ knihoven:
lékařské knihovny

Požadovaná úroven:
mírně pokročilí

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
E-learningový kurz

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů