Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Mediální gramotnost pro knihovníky
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Mediální gramotnost pro knihovníky

Událost Seminář
Čas 24.04.2019
od 09:30 am do 12:00 pm
Místo Regionální knihovna Karviná, příspěvková organizace
Jméno
Kontaktní telefon 596348301
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Regionální knihovna Karviná, příspěvková organizace  - Moravskoslezský kraj

lektor: Mgr. Pavlína Mazáčová, Ph.D.

Seminář Mediální gramotnost pro knihovníky je součástí podpory společenské zodpovědnosti knihoven a participace knihoven na veřejné životě v informační společnosti. Jeho cílem je posílit erudici knihovníků v mediálních tématech (práce s informacemi a mediálními sděleními různého typu v různých prostředích). Učícím knihovníkům seminář přináší vhodné prvky didaktiky a metodiky pro mediální a informační vzdělávání.

Vzdělávání se uskutečňuje za finanční podpory Moravskoslezského kraje.

 

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
městské a místní knihovny

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  60

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Upravit tuto akci

Akce dokumentů