Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Mapy online ve službách veřejné knihovny
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Mapy online ve službách veřejné knihovny

Událost Základy počítačové gramotnosti
Čas 24.05.2021
od 08:00 am do 12:30 pm
Jméno
Kontaktní telefon 734860913
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Využití v praxi knihovny online mapy, přehled nejvyužívanějších mapových prohlížečů, jejich srovnání, vyhledávání informací a jeho pravidla, užitečné nástroje, tipy a triky, praktické příklady. Cílem kurzu je naučit se efektivně využívat mapy online pro poskytování služeb uživatelům.

Typ akce: Základy počítačové gramotnosti

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
Kurz bude realizován po přiznání dotace Ministerstva kultury ČR z programu VISK 2 – Mimoškolní vzdělávání knihovníků.

Upravit tuto akci

Akce dokumentů