Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Mapování jako nástroj sdílení dobré praxe, PR a spolupráce
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Mapování jako nástroj sdílení dobré praxe, PR a spolupráce

Událost Základy počítačové gramotnosti
Čas 29.05.2019
od 12:00 pm do 03:00 pm
Místo Ostrava
Jméno
Kontaktní telefon 596118812
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Ostrava  - Moravskoslezský kraj
(Centrum vzdělávání a regionálních služeb)

Praktický workshop metodologie mapování a základy ovládání nástroje na vizualizaci map KUMU. Mapování může mít v knihovně široké využití: můžete si udělat jasno v akcích, které pořádáte, partnerech, se kterými pracujete, sdílet dobrou praxi, tipy na přednášející, experty, inspirovat se, zjišťovat potřeby uživatelů i neuživatelů, propojovat komunitu, získat atraktivní vizuální prezentaci aktivit knihovny, argument pro zřizovatele a další.

Pomocí poměrně jednoduché a akční metodologie a nástroje (pokud vytváříte veřejné mapy, je zdarma, jinak za drobný měsíční poplatek) můžete okamžitě začít zpřehledňovat a usnadňovat práci a spolupráci.

 

Lektor: Mgr. Eliška Bartošová

Typ akce: Základy počítačové gramotnosti

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  15

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Upravit tuto akci

Akce dokumentů