Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce LOKÁLKA Knihovny a lokální historie
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

LOKÁLKA Knihovny a lokální historie

Událost Seminář
Čas Úterý 12.11.2019 00:00 do
Středa 13.11.2019 00:00
Místo Knihovna města Hradec Králové
Jméno
Kontaktní telefon +420 734 417 893
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Knihovna města Hradec Králové  - Královéhradecký kraj

Odborný seminář Lokálka - Knihovny a lokální historie bude určen knihovníkům veřejných knihoven. Představí možnosti, jak uchopit téma „lokální historie“ v knihovnách systematicky. Kromě příspěvků odborníků z této oblasti budou přiblíženy některé z forem, kterými je možné v knihovnách lokální historii prezentovat a poukázat na důležitost uvědomování si vlastních kořenů a sounáležitosti k určitému místu: výstavy, questing, digitalizace, živá knihovna mapování a další.

Více informací včetně přihlášky a programu na webu semináře

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  400 Kč    pro členy SKIP:  400 Kč

Upravit tuto akci

Akce dokumentů