Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce LibTube aneb Videa do knihoven
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

LibTube aneb Videa do knihoven

Událost Speciální školení
Čas 20.09.2018
od 09:00 am do 03:00 pm
Místo Moravská zemská knihovna v Brně
Jméno
Kontaktní telefon 541 646 125
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Moravská zemská knihovna v Brně  - Jihomoravský kraj
(Moravská zemská knihovna, počítačová učebna, 6. patro)

Anotace:
Vizuální obsah nese v naší společnosti čím dál tím větší význam a hraje velkou roli. Od fotek na Instagramu po videa na YouTube. Pojďme se společně podívat, proč vůbec začít v knihovně vytvářet video obsah, jak jej řádně upravit k produkci a jak s ním efektivně pracovat v rámci propagace. Odhalíte, co se všechno skrývá za celým procesem tvorby knižního videa a jaký formát videí by zrovna pro vaši knihovnu mohl být ten pravý.

Lektor: Vojtěch Hamerský
Vystudoval střední odbornou školu knihovnickou a vyšší odbornou školu knihovnickou. Nyní studuje na Masarykově univerzitě Informační studie a knihovnictví. Vedle svého blogu Knižní Kukátko, vede i Youtube kanál EclecticReader.

Typ akce: Speciální školení

Pro koho je akce určena:
služby

Pro jaký typ knihoven:
městské a místní knihovny

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  15

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů