Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Leoš Janáček aneb Morava světová
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Leoš Janáček aneb Morava světová

Událost Seminář
Čas Úterý 13.05.2014 00:00 do
Středa 14.05.2014 00:00
Místo Knihovna Jiřího Mahena v Brně
Jméno
Kontaktní telefon 542532170
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Knihovna Jiřího Mahena v Brně  - Jihomoravský kraj

V roce 2014 si celý svět připomene 160. výročí narození jednoho z hudebních velikánů - Leoše Janáčka. Život, dílo, tvůrčí inspirace a vliv na další skladatele budou tématy hudebního semináře, ve kterém uznávaní badatelé v oboru poodkryjí život a dílo tohoto velkého skladatele, osvětlí kulturní zázemí tehdejšího Brna a připomenou umělecké i lidské vazby Leoše Janáčka. V rámci hudebního semináře se také uskuteční zasedání České národní skupiny IAML.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
hudební odd.

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  40

Učastnický poplatek:  150 Kč    pro členy SKIP:  150 Kč

Upravit tuto akci

Akce dokumentů