Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Kurz mezikulturních kompetencí
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Kurz mezikulturních kompetencí

Událost Speciální školení
Čas Pondělí 28.11.2016 00:00 do
Úterý 29.11.2016 00:00
Místo Kadlcův Mlýn, Mariánské údolí, Brno
Jméno
Kontaktní telefon 221 663 339
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Kadlcův Mlýn, Mariánské údolí, Brno  - Jihomoravský kraj

Setkáváte se při své práci s cizinci? Máte problémy se dorozumět? Myslíte si, že mezi Vámi a migranty jsou nepřekonatelné kulturní rozdíly? Máte obavy ze setkání s uživateli z jiných zemí? Nebo Vás naopak zajímá, jak se můžete aktivně zapojit do integrace?

Svaz knihovníků a informačních pracovníků ČR společně s Ministerstvem vnitra ČR si Vás dovolují pozvat na dvoudenní kurz interkulturních kompetencí určený pro zaměstnance knihoven v ČR. Jedná se o pilotní projekt v rámci spolupráce knihoven na naplňování „Koncepce integrace cizinců – Ve vzájemném respektu“, schválené vládou ČR. Kurz bude financován Ministerstvem vnitra a realizován spolupracující organizací Slovo 21.

Obsah kurzu vychází z úspěšných metodik školení pro pracovníky ve státní správě, bude ale přizpůsoben pro prostředí veřejných knihoven. Určen je tedy přednostně knihovníkům ve službách a dalším, kteří přichází do každodenního styku s uživateli.

Typ akce: Speciální školení

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Termín pro registraci:  16.11.2016

Maximální počet účastníků:  12

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
Ubytování, strava a doprava minibusem z autobusového nádraží v Brně budou zajištěny a hrazeny pořadatelem

Upravit tuto akci

Akce dokumentů