Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Kurz mezikulturních kompetencí
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Kurz mezikulturních kompetencí

Událost Seminář
Čas Úterý 29.05.2018 00:00 do
Středa 30.05.2018 00:00
Místo Klementinum
Jméno
Kontaktní telefon 221663339
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Klementinum  - Praha

Za podpory Ministerstva vnitra a Ministerstva kultury ČR jsme pro Vás ve spolupráci s organizací Slovo 21 opět připravili kurz „Mezikulturní kompetence pro knihovníky“. Kurz se bude konat ve dnech 29. a 30. května 2018 v pražském Klementinu.

Na co se můžete těšit? Interkulturní a psychologické teorie v praxi, úvod do efektivních technik komunikace s praktickými nácviky, příklady dobré praxe z domácích i zahraničních knihoven a možnost účasti na kulturním programu festivalu Khamoro.

Kurz má akreditaci MPSV ČR, č. akreditace 2015/0508-SP/VP s názvem "Mezikulturní kompetence", účastníci obdrží osvědčení o absolvování.

Navazujeme na úspěšné kurzy z minulých let. Kurz povede kvalifikovaný a zkušený lektor Shumran Hafoudh. Mezi pozvanými hosty je i Moris Issa, český režisér syrského původu.

Účast na kurzu je zdarma. Kapacita je 10-12 osob. Pro zájemce bude zajištěno ubytování v hostelu Toulcův dvůr vč. snídaně. Přihlašujte se zde do 18. května 2018.

Podobný kurz plánujeme v září či říjnu v Brně.

Pokud máte další dotazy, neváhejte se na mě obrátit.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
služby , management , všechny

Pro jaký typ knihoven:
městské a místní knihovny , knihovny v okresních městech , knihovny s regionální funkcí , krajské knihovny

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Termín pro registraci:  18.05.2018

Maximální počet účastníků:  12

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Upravit tuto akci

Akce dokumentů