Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Kurz mezikulturních kompetencí pro knihovníky
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Kurz mezikulturních kompetencí pro knihovníky

Událost Seminář, Speciální školení
Čas 09.05.2017
od 10:00 am do 03:00 pm
Místo Brno
Jméno
Kontaktní telefon 221663339
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Brno  - Moravskoslezský kraj

Za podpory Ministerstva vnitra a Ministerstva kultury ČR jsme pro Vás ve spolupráci s organizací Slovo 21 připravili kurz „Mezikulturní kompetence pro knihovníky“.

Jak komunikovat s lidmi z jiného kulturního prostředí? Jak se vyvarovat konfliktů a jak se domluvit? V čem jsou cizinci nebo Romové jiní? A co jim můžeme nabídnout?

Kurz se bude konat v hotelu Amphone (třída Kapitána Jaroše 1942/29) v Brně a skládá ze dvou částí:

- 9. května 2017, 10 - 15 hod: předsudky, komunikace s lidmi z jiného kulturního prostředí, prevence konfliktů, efektivní komunikace, křeslo pro hosta, lektorka Jitka Nováková

- 22. června 2017, 10 – 15 hod: banka situací, kulturní specifika, příklady dobré praxe, inspirace, prezentace a konzultace individuálních projektů, lektorky Renata Patkaňová a Barbora Šebová

Navazujeme na úspěšný kurz z loňského roku (zpráva: https://ikaros.cz/zprava-z-kurzu-mezikulturnich-kompetenci), s tím rozdílem, že letos se kurz koná ve dvou samostatných dnech a bude kladen větší důraz na praktický přínos pro praxi v jednotlivých knihovnách.

Typ akce: Seminář | Speciální školení

Pro koho je akce určena:
služby , dětská odd. , management , všechny

Pro jaký typ knihoven:
městské a místní knihovny , knihovny v okresních městech , knihovny s regionální funkcí , krajské knihovny , všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Druhý den kurzu: 22. 6. 2017 !!!

Termín pro registraci:  02.05.2017

Maximální počet účastníků:  12

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
Podobný kurz se chystá na podzim v Praze nebo Středních Čechách.

Upravit tuto akci

Akce dokumentů