Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Kurz MARC 21/RDA – tištěné monografie, doporučená úroveň
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Kurz MARC 21/RDA – tištěné monografie, doporučená úroveň

Událost Speciální školení
Čas 17.06.2020
od 09:00 am do 04:00 pm
Místo Moravská zemská knihovna, Kounicova 65a, 601 87 Brno
Jméno
Kontaktní telefon 541 646 126
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Moravská zemská knihovna, Kounicova 65a, 601 87 Brno  - Jihomoravský kraj
(Moravská zemská knihovna, videokonferenční sál ve 4. patře)

Rozšiřující kurz jmenné katalogizace dle pravidel RDA ve formátu MARC 21 v rozsahu Doporučeného záznamu pro tištěné monografie (variantní názvy, unifikované názvy, záhlaví typu autor/název, popis přítisků, přívazků atd.). Akce je určena pracovníkům veřejných knihoven, vysokoškolských knihoven i knihoven paměťových institucí. U účastníků předpokládáme znalosti na úrovni základního kurzu.

Typ akce: Speciální školení

Pro koho je akce určena:
zpracování

Pro jaký typ knihoven:
městské a místní knihovny

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  50

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů