Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Kurz interkulturních kompetencí
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Kurz interkulturních kompetencí

Událost Speciální školení
Čas Čtvrtek 10.10.2019 09:30 do
Pátek 11.10.2019 15:30
Místo Kozojedy u Prahy
Jméno
Kontaktní telefon 221663339
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Kozojedy u Prahy  - Praha

Ve spolupráci s organizací Slovo 21 jsme pro Vás opět připravili kurz interkulturních kompetencí pro knihovníky. Kurz se bude konat ve dnech 10. až 11. října 2019 v hotelu Na Závisti v Kozojedech u Prahy.

Na co se můžete těšit? Interkulturní a psychologické teorie v praxi, úvod do efektivních technik komunikace s praktickými nácviky, získání základních informací o migraci a integraci, přímá výpověď zástupce cílové skupiny a další. V případě zájmu lze program upravit dle praktických potřeb účastníků.

Školení realizujeme v rámci projektu Posílení interkulturních pracovníků OAMP a dalších pracovníků veřejné správy, samosprávy a institucí.

Navazujeme na úspěšné kurzy z minulých let. Kurz povedou kvalifikovaní a zkušení lektoři Shumran Hafoudh, Iveta Němečková, Jana Bilíková a Jitka Nováková.

Účast na kurzu je zdarma. Pořádající organizace zajistí ubytování a stravu, cestovné Vám bude také uhrazeno. Kapacita je 10-15 osob.

Přihlašujte se na email: katerina.nekolova@nkp.cz. Pokud máte další dotazy, neváhejte se na mě obrátit.

 

 

Typ akce: Speciální školení

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Termín pro registraci:  03.10.2019

Maximální počet účastníků:  15

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů