Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Kritické myšlení
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Kritické myšlení

Událost
Čas 03.11.2016
od 07:00 am do 07:00 am
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Účastníci semináře se seznámí s několika metodami aktivního učení, které rozvíjejí kritické myšlení a čtenářskou gramotnost. Osvojené metody mohou pomoci vést děti nejen ke kritickému myšlení, ale i k pozornému naslouchání a porozumění textu. V modelových příkladech se budou zabývat tématy, která jsou blízká dětem školního věku. Vyzkouší si, jaké možnosti nám skýtá hlasitá četba, diskuse či cílené sledování filmu. Všechny metody a techniky budou modelové, účastníci si je vyzkoušejí sami na sobě a dostatečný prostor budeme věnovat také analýze metod a užitých forem práce.

Lektorkou semináře bude Mgr. Květa Kr

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Upravit tuto akci

Akce dokumentů