Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce KRE (Knowledge, Research and Education)
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

KRE (Knowledge, Research and Education)

Událost Konference
Čas Čtvrtek 06.10.2016 13:00 do
Pátek 07.10.2016 13:00
Místo Ballingův sál, Národní technická knihovna, Technická 6, Praha 6
Jméno
Kontaktní telefon 232 002 505
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Ballingův sál, Národní technická knihovna, Technická 6, Praha 6  - Praha

Šestý ročník výročních mezinárodních konferencí věnovaných průsečíkům mezi znalostmi, výzkumem a vzděláváním (Knowledge, Research and Education).

Typ akce: Konference

Pro koho je akce určena:
management

Pro jaký typ knihoven:
knihovny v okresních městech , krajské knihovny , vysokoškolské knihovny , odborné knihovny , lékařské knihovny , knihovny muzejí a galerií

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  1200 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů