Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Královéhradecká knihovnická konference 2015
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Královéhradecká knihovnická konference 2015

Událost Konference
Čas 24.11.2015
od 09:00 am do 02:00 pm
Místo Hradec Králové
Jméno
Kontaktní telefon 494 946 224
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Knihovna je služba

Místo konání:
Hradec Králové  - Královéhradecký kraj
(Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové, konferenční sál)

Na konferenci zazní přednášky a prezentace k tématu krajské propagační kampaně, která probíhá v Královéhradeckém kraji roce 2015 pod heslem Knihovna je služba. V programu jsou zařazeny přednášky Centrální portál českých knihoven, Public relations v knihovnách a prezentace "dobré praxe" z knihoven kraje. Na závěr konference bude vyhlášena propagační kampaň pro rok 2016.

Doprovodný program: Výstava Design knihovnické propagace.

Typ akce: Konference

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
městské a místní knihovny

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů