Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Konference Kniha ve 21. století 2022
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Konference Kniha ve 21. století 2022

Událost Konference
Čas Úterý 15.02.2022 09:00 do
Středa 16.02.2022 15:00
Místo Opava
Jméno
Kontaktní telefon 723 636 835
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Knihovna žije! #komunitní #smart #trendy

Místo konání:
Opava  - Moravskoslezský kraj
(Slezská univerzita v Opavě, areál na Hauerově 4)

Vědecká rada mezinárodní knihovnické konference Kniha ve 21. století přijímá do 15. 10. 2021 abstrakty příspěvků s tématem Knihovna žije! #komunitní #smart #trendy.

 

# služby cílené na specifické komunity uživatelů; role knihovny v komunitě; knihovna pro komunitu – komunita pro knihovnu

# smart knihovny; smart města a smart občané; smart neznamená jen technicky a technologicky vyspělý; smart znamená uživatelsky přívětivý; smart knihovna vyžaduje smart knihovníky, smart uživatele a smart služby; smart správa a řízení

# dopad společenských změn na knihovny; dlouhodobé trendy v chování uživatelů knihoven; trendy v oblastech spojených s knihovnou a čtením; světová knihovna; zelená knihovna; učení hrou; implementace internetu věcí v knihovně; knihovna jako místo pro sdílení (zdrojů, technologií, znalostí)

Typ akce: Konference

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Termín pro odevzdání příspěvku:  15.10.2021

Termín pro registraci:  10.02.2022

Učastnický poplatek:  400 Kč    pro členy SKIP:  400 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů