Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Konference Kniha ve 21. století
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Konference Kniha ve 21. století

Událost Konference
Čas Úterý 11.02.2020 13:00 do
Čtvrtek 13.02.2020 14:00
Místo Slezská univerzita v Opavě
Jméno
Kontaktní telefon 723636835
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Slezská univerzita v Opavě  - Moravskoslezský kraj

Cílem konference je podívat se na problematiku digitalizace v prostředí veřejných knihoven z různých úhlů pohledu. Zajímat nás bude zejména digitální čtení, digitální knihovny a digitální služby, proto motto konference „Knihovny 3D“.

Jeden blok chceme věnovat architektuře knihoven v budoucnu. Jak ovlivní digitální služby prostředí veřejných knihoven? Budou potřeba volné výběry knih? Jaký prostor v knihovně budou potřebovat lidé, kteří jsou tzv. každodenně digitální? Jak by měl vypadat eProstor knihoven? Chceme propojit akademické pohledy s praxí a realitou v knihovnách.

Typ akce: Konference

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
mírně pokročilí

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  150

Učastnický poplatek:  400 Kč    pro členy SKIP:  400 Kč

Poznámky:
Konferenční poplatek 400,- Kč na celou dobu konání konference (tj. všechny tři dny). Číslo účtu: 27-2668370297/0100, konstantní symbol je 0308 do zprávy pro příjemce uveďte: jméno a příjmení + K21 2020 Prosím dodržujete pořadí jméno, příjmení a teprve potom K21, (ať se nám platby nepletou s platbou členských příspěvků) Při žádosti o společnou fakturu pro více účastníků z jedné knihovny kontaktujte hospodářku SKIPU 10 – p. Valentovou (valentova@okpb), nezapomeňte zaslat i fakturační údaje vysílající organizace a uvést jmenovitě účastníky konference.

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů