Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Konec 2. světové války na Havlíčkobrodsku
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Konec 2. světové války na Havlíčkobrodsku

Událost Seminář
Čas 18.02.2020
od 09:00 am do 12:00 pm
Místo Krajská knihovna Vysočiny
Jméno
Kontaktní telefon 569333290
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Krajská knihovna Vysočiny  - Vysočina
(Sál Staré radnice, Havlíčkovo náměstí 87, Havlíčkův Brod)

Přednáška se bude týkat chaotického období květnových dní v regionu, kdy se čeští obyvatelé dostali do soukolí dvou armád a snažili se buď osvobození pomoci, či jej pouze přežít. Důraz bude kladen na regionální události po stránce společenské i vojenské.

Lektor: Mgr. Michal Kamp

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
městské a místní knihovny

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů