Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Koncepce knihoven a Díla nedostupná na trhu
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Koncepce knihoven a Díla nedostupná na trhu

Událost Seminář
Čas 29.10.2020
od 10:00 am do 01:00 pm
Místo Knihovna města Ostravy, 28. října 2, Ostrava
Jméno
Kontaktní telefon 596118812
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Knihovna města Ostravy, 28. října 2, Ostrava  - Moravskoslezský kraj

Zveme vás na odborný seminář věnovaný nové Koncepci rozvoje knihoven ČR na léta 2021- 2027 s výhledem do roku 2030. PhDr. Vít Richter poradí, jako Koncepci „komunikovat“, ukáže, co je v dokumentu významné pro veřejné knihovny a na která témata se knihovníci mají prioritně zaměřit. Projekt Díla nedostupná na trhu umožňuje přístup k plným textům dokumentů, (knihy, časopisy, noviny atd.) vydané na území České republiky do roku 1989. Jedná se o dokumenty, které jsou chráněny autorským právem (tj. neuplynulo 70 let od smrti autora) a které nejsou dostupné na trhu, a to včetně případných dalších vydání, případně i upravených. Také se dozvíte, co je nezbytné pro zapojení knihoven do projektu.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
městské a místní knihovny

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  50

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Upravit tuto akci

Akce dokumentů