Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Komunikace se specifickými uživateli
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Komunikace se specifickými uživateli

Událost Seminář
Čas 09.01.2019
od 09:30 am do 12:00 pm
Místo Severočeská věděcká knihovna v Ústí nad Labem
Jméno
Kontaktní telefon 608 621 693
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Tichý svět

Místo konání:
Severočeská věděcká knihovna v Ústí nad Labem  - Ústecký kraj

Přednáška organizace Tichý svět přinese informace o osobách s postižením sluchu či o kompenzačních pomůckách, které jim pomáhají, ale i o tom, jakým způsobem s těmito lidmi komunikovat, jakých chyb se vyvarovat a navíc mnoho zajímavostí ze světa neslyšících. Dále Vám ukážeme Tichou linku jako nástroj pro online tlumočení do znakového jazyka a online přepis mluvené řeči a na závěr Vás v rámci minikurzu naučíme pár základních znaků, které ve své práci můžete v komunikaci s neslyšícími využít.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Termín pro registraci:  07.01.2019

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů