Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Komunikace s problémovými uživateli v knihovnách
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Komunikace s problémovými uživateli v knihovnách

Událost Seminář
Čas 21.03.2017
od 09:00 am do 03:00 pm
Místo Pardubice
Jméno
Kontaktní telefon 466531252
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Pardubice  - Pardubický kraj
(Krajská knihovna v Pardubicích)

S Mgr. Katarinou Durecovou se zaměříme na charakteristiku vybraných problematických vzorců chování a prožívání, se kterými se můžeme setkat u návštěvníků knihoven. Účastníci se seznámí s hlavními kategoriemi psychických poruch, zaměříme se především na skupinu poruch osobnosti a jejich dopad na chování člověka. Prozkoumáme typické potíže, které nastávají při interakci a komunikaci s těmito osobnostmi. Prezentace bude doplněna  ukázkami videa.

V praktické části vyzkoušíme formou hraní rolí některé komunikační strategie, které mohou být užitečné při interakci s těmito návštěvníky.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  40

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů