Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Komunikace s klientem manipulátorem - poruchy osobnosti - ONLINE
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Komunikace s klientem manipulátorem - poruchy osobnosti - ONLINE

Událost Seminář
Čas 20.11.2020
od 08:00 am do 01:30 pm
Místo online
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
online  - Moravskoslezský kraj

ANOTACE:

Co je manipulace? - různé formy manipulace ze strany čtenářů, rozpoznání manipulace pasivní/agresivní, vědomé/nevědomé. Manipulace z pohledu stylů/poruch osobnosti – Popis stylů/poruch osobnosti a jejich typických projevů manipulativního chování. Tato část Vám odpoví na otázku, proč nás manipulátoři tak zaskakují a obrany proti nim globálně nefungují.  Pozitivní manipulace - Propojení stylů osobnosti (silné stránky) s poruchami osobnosti (slabé stránky), tipy, jak využít silnou stránku v komunikaci s manipulátorem a co s jednotlivými typy naopak nedělat.Obrana proti manipulaci – Porozumění praktickým zásadám obrany proti manipulaci, které staví na zvědomení manipulace, práce s fakty a asertivnímu přístupu ke konfliktům.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů