Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Kolik přináší knihovna vašemu městu?
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Kolik přináší knihovna vašemu městu?

Událost Seminář
Čas 04.11.2016
od 09:00 am do 11:00 am
Místo Městská knihovna v Praze, klubovna (Mariánské nám. 98/1, Praha 1)
Jméno
Kontaktní telefon 734 684 729
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Městská knihovna v Praze, klubovna (Mariánské nám. 98/1, Praha 1)  - Praha

Určitě nebudete pochybovat o tom, že knihovny jsou pro město přínosem. Pořádají akce, vedou děti ke čtení, uchovávají vědomosti, jsou informačními centry a navíc v nich pracují milí a vzdělaní lidé. Ale stačí tato informace? Nechcete vědět, jak moc se provoz knihovny vyplatí daňovým poplatníkům?

Odborný seminář určený představitelům samosprávy pořádá Městská knihovna v Praze ve spolupráci s Univerzitou Pardubice v pátek 4. listopadu. Hlásit se můžete zde: roi.mlp.cz. Vstup a občerstvení zdarma.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
management

Pro jaký typ knihoven:
jiné (uveďte v Poznámce)

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
pro představitele samospráv

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů