Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Knihovny a uživatelé se zdravotním postižením
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Knihovny a uživatelé se zdravotním postižením

Událost Seminář
Čas Středa 06.11.2019 00:00 do
Čtvrtek 07.11.2019 00:00
Místo Masarykova veřejná knihovna Vsetín
Jméno
Kontaktní telefon +420 734 417 893
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Masarykova veřejná knihovna Vsetín  - Zlínský kraj

Jak můžeme zkvalitnit či přizpůsobit naše služby, aby od nás odcházeli zdravotně postižení uživatelé spokojeni? Jak začít pracovat s touto specifickou skupinou uživatelů v knihovně lépe, systematicky? Nebo jak vůbec začít? Nebude chybět sdílení dobré praxe.

Bližší informace včetně přihlášky

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  300 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Upravit tuto akci

Akce dokumentů