Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Knihovny a booktubeři
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Knihovny a booktubeři

Událost Seminář
Čas 13.04.2021
od 09:00 am do 01:15 pm
Místo Online MS Teams
Jméno
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Online MS Teams  - Královéhradecký kraj

Kdo je to booktuber? A proč ho v knihovně vlastně chceme? A proč bychom se nemohli stát sami booktubery? Komponovaná přednáška s náznakem workshopu přiblíží problematiku mladých v knihovnách, ukáže možnosti, kterými lze knihovnu propagovat, bude se točit kolem sociálních sítí, představí projekt booktuberského studia v Městské knihovně v Praze i zkušenosti z průběhu jarního i podzimního lockdownu. V druhé části se pak podíváme, co je potřeba k vysílání, co můžete dělat, jak začít a jak se sociálními sítěmi a videi pracují v Městské knihovně v Dobříši.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  20

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů