Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Knihovnická dílna 2020
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Knihovnická dílna 2020

Událost Konference
Čas 30.09.2020
od 08:30 am do 04:00 pm
Místo Národní technická knihovna Praha
Jméno
Kontaktní telefon 737243826
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Národní technická knihovna Praha  - Praha
(Národní technická knihovna Praha )

Pátý ročník akce Knihovnická dílna navazuje na tradici předcházejících let. Setkání knihovníků především (ale nejen :-)) z obecních a městských knihoven se bude konat tradičně v Praze; jen místo setkání se změnilo. Letos tedy zveme do Národní technické knihovny.

Program Knihovnické dílny přináší tradiční představení vítězných "Knihoven roku..." - letos nás se svým prostorem, aktivitami i spolupráci seznámí kolegyně z Místní knihovny Pavla Křížkovského v Holasovicích (Moravskoslezský kraj) a kolegyně z Místní knihovny Větrný Jeníkov (Kraj Vysočina).

Co nás čeká s novou koncepcí knihoven, jak na soutěž Vesnice roku a jaké jsou nové dotační možnosti knihoven - na to vše najdete odpověď v jednotlivých prezentacích.

Formát Knihovnické dílny umožňuje sdílení tipů, nápadů, osvědčených aktivit včetně konkrétních návodů a zkušeností. Letošní program bude více zaměřen na možnosti financování aktivit knihoven, inovativní služby v menších knihovnách, příklady dobré praxe i poznatky hodnotitelů grantové podpory VISK 3.

 

Typ akce: Konference

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Termín pro registraci:  15.09.2020

Maximální počet účastníků:  200

Učastnický poplatek:  300 Kč    pro členy SKIP:  200 Kč

Poznámky:
pro 1 zástupce kolektivního člena SKIP

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů