Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Knihovnická dílna 2016
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Knihovnická dílna 2016

Událost Konference
Čas Pondělí 10.10.2016 09:00 do
Úterý 11.10.2016 14:00
Místo Praha
Jméno
Kontaktní telefon 737243826
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Praha  - Praha
(Městská knihovna v Praze )

Sekce veřejných knihoven SKIP srdečně zve na pravidelně KNIHOVNICKOU DÍLNU 2016.

Pravidelné setkání knihovníků především (ale nejen :-))  z obecních a městských knihoven se bude konat v Městské knihovně v Praze, Mariánské nám. 1, Praha 1. V programu najdete kromě již tradičního představení vítězných "Knihoven roku..." například informace o způsobech práce s novými standardy (senior, knihovní fond) , problematiku zdravotní gramotnosti, novou Koncepci rozvoje knihoven a řadu dalších postřehů, tipů a zkušeností.

Typ akce: Konference

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
městské a místní knihovny

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Termín pro registraci:  04.10.2016

Maximální počet účastníků:  140

Učastnický poplatek:  200 Kč    pro členy SKIP:  150 Kč

Poznámky:
Účastnické poplatky: členové SKIP 150,- na 1 den, 200,- na oba dny, nečlenové SKIP 200,- na 1 den, 300 na oba dny. Po ukončení programu prvního dne možnost exkurzí do pražských poboček Lužiny, Vozovna, Sedmička.

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů