Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Knihovníci sobě! - 2. ročník
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Knihovníci sobě! - 2. ročník

Událost Seminář
Čas 23.11.2016
od 09:00 am do 04:00 pm
Místo Karlovy Vary
Jméno
Kontaktní telefon 776 82 82 61
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Seminář pro knihovníky odd. pro děti

Místo konání:
Karlovy Vary  - Karlovarský kraj
(Krajská knihovna Karlovy Vary)

Klub dětských knihoven Karlovarského kraje, Krajská knihovna Karlovy Vary a SKIP region K. Vary vás srdečně zvou na prakticky zaměřený seminář (nejen) pro knihovnice a knihovníky oddělení pro děti, tentokrát na téma DLOUHODOBÉ I KRÁTKODOBÉ PROJEKTY V ODDĚLENÍ PRO DĚTI.

Seminář je rozdělen do 3 částí. V dopoledním bloku zazní příspěvky o zajímavých projektech jednotlivých knihoven:

Klub dětských knihoven Karlovarského kraje: 10 let úspěšného projektu Hry bez hranic aneb Knihovníci dětem! Nekoktám, čtu! / Vandrovní knížka. Městská knihovna Dobříš: BOoK! Con / SOSÍTĚ / Háčkování čtenářů / Literární třída. Městská knihovna Litvínov: Ranger, Mukl a Hrdina. Městská knihovna Loket: Do Librínie vstup jen s pasem! / Už jsem čtenář - knížka pro prvňáčka jinak a po svém. Městská knihovna Ostrov: IQ race. Krajská knihovna Karlovy Vary: Příměstský tábor v knihovně. Obecní knihovna Královské Poříčí a Městská knihovna Karlovy Vary: Výměnné knihovnice.

V odpoledním bloku: Diskusní „kulaté stoly“ Zde budou podrobněji diskutovány jednotlivé hlavní příspěvky, které zazní dopoledne. Bude možnost komunikovat přímo s organizátory jednotlivých projektů, zjistit podrobnosti, finance, metodiku atd.

Praktický workshop odpoledne: Jak připravit projekt od A do Z“? -workshop zaměřený na obecnou metodiku vypracování projektu (co nesmí chybět, komunikace s partnery atd.). Bude doplněno praktickými ukázkami.

Přihlašovat se lze do 18.11.2016 prostřednictvím e-přihlášky na adrese: https://goo.gl/forms/fdxyMDgwlaVcwjZd2

Více informací (podrobný program, anotace jednotlivých příspěvků) najdete na stránkách KDK KV kraje:http://klubkokv.cz/projekty/109082-2/

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
dětská odd.

Pro jaký typ knihoven:
městské a místní knihovny

Požadovaná úroven:
mírně pokročilí

Požadovaná kvalifikace:  Určeno pr oknihovníky odd. pr oděti

Termín pro registraci:  18.11.2016

Maximální počet účastníků:  50

Učastnický poplatek:  50 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů