Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Knihovníci sobě!
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Knihovníci sobě!

Událost Seminář
Čas 24.11.2015
od 09:00 am do 04:00 pm
Místo Krajská knihovna Karlovy Vary
Jméno
Kontaktní telefon 776828261
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Seminář pro knihovníky odd. pro děti

Místo konání:
Krajská knihovna Karlovy Vary  - Karlovarský kraj

Seminář primárně určený pro dětské knihovníky na téma "Lekce informační vzdělávání". Jedná se o prakticky zaměřený seminář, kde kromě prezentace výsledků průzkumu stavu IV žáků 2. stupně ZŠ v knihovnách Karlovarského kraje (realizován v roce 2014) budou představeny zdroje pro metodickou podporu při tvorbě lekcí, případy dobré praxe a další informace, které pomohou knihovníkům odd. pro děti realizovat lekce IV ve svých knihovnách. Dopolední program bude zaměřen teoreticky, odpolední část bude věnována praktickým ukázkám lekcí (workshop), kdy si účastníci vyzkouší "na vlastní kůži" některé z nabízených lekcí. Účast přislíbilo 5 lektorů (knihovnice veřejných knihoven a školní knihovny), které předají své poznatky a zkušenosti. Lekce budou zaměřeny na žáky 2. stupně ZŠ, víceletá gymnázia, studenty SŠ. Přihlášky na seminář zde:http://goo.gl/forms/aGwXtXY7Sr

Při přihlašování účastníků mají přednost knihovny v Karlovarském kraji.


Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
dětská odd.

Pro jaký typ knihoven:
městské a místní knihovny

Požadovaná úroven:
začátečníci

Požadovaná kvalifikace:  knihovníci oddělení pro děti

Termín pro registraci:  13.11.2015

Maximální počet účastníků:  40

Učastnický poplatek:  50 Kč    pro členy SKIP:  30 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů