Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Knihovna - věc veřejná
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Knihovna - věc veřejná

Událost jiný typ (uveďte v Poznámce)
Čas 13.06.2018
od 01:00 pm do 04:00 pm
Místo Hradec Králové
Jméno
Kontaktní telefon 702292317
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Hradec Králové  - Královéhradecký kraj

U příležitosti 100 let od založení Československa v roce 1918 a v těsné souvislosti se 100. výročím 1. knihovnického zákona z roku 1919 připravuje SKIP ČR ve všech krajích ČR ve spolupráci s krajskými knihovnami projekt s názvem Knihovna - věc veřejná. Jedná se o cyklus veřejných panelových diskusí, v každém kraji proběhne v roce 2018 jedna panelová diskuse. Obsah bude zaměřen zejména na význam, současnou a budoucí roli veřejných knihoven pro komunitu v obecné rovině strategického rozvoje regionu, význam bezpečného veřejného prostoru, který knihovny nabízejí, jejich roli v celoživotním učení, vyrovnávání regionálních rozdílů apod., to vše v přirozené návaznosti na cíle, směry a projekty vedoucí k naplnění Koncepce rozvoje knihoven ČR na léta 2017-2020.

Informace o kulatém stolu v Hradci Králové budou postupně upřesňovány na: https://www.svkhk.cz/Pro-knihovny/Vzdelavani.aspx.

Typ akce: jiný typ (uveďte v Poznámce)

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
jiné (uveďte v Poznámce)

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
Akce je určena pro zástupce státní správy i samosprávy, knihovníky, informační specialisty a všechny ty, které budoucnost knihoven zajímá. Účast na kulatém stolu je nutno potvrdit předem.

Upravit tuto akci

Akce dokumentů