Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Knihovna v městské architektuře
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Knihovna v městské architektuře

Událost jiný typ (uveďte v Poznámce)
Čas 03.10.2017
od 05:00 pm do 06:00 pm
Místo Městská knihovna v Praze
Jméno
Kontaktní telefon 733160007
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Městská knihovna v Praze  - Praha
(Ústřední knihovna, Malý sál, 17.00)

Propojení dvou tematických týdnů - knihoven a architektury - přináší zajímavý pohled na knihovny jako budovy ve veřejném prostoru architektky Radomíry Sedlákové.

Knihovna neslouží jen jako prostor pro ukládání knih, četbu či studium, ale je také místem, kde se setkávají různé skupiny lidí. Ve městě má knihovna významnou úlohu. Neméně důležité jsou tyto instituce coby architektonická díla, která umí skvěle charakterizovat svou dobu. Jak jsme na tom v Česku? A konkrétně v Praze?

Typ akce: jiný typ (uveďte v Poznámce)

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
jiné (uveďte v Poznámce)

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
Přednáška Všichni zájemci o architekturu knihoven

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů