Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Kancelářský software
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Kancelářský software

Událost Seminář
Čas 04.04.2019
od 09:30 am do 03:30 pm
Místo Klementinum 190, Praha 1
Jméno
Kontaktní telefon 296335937
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Klementinum 190, Praha 1  - Praha
(Počítačová učebna č. 144)

Seminář nabídne účastníkům průřezovým pohledem práci s nejčastěji používanými kancelářskými nástroji. Důraz bude kladen na rozdíly mezi dvěma platformami – Microsoft Office a Google Dokumenty. Účastník by si tak měl primárně zopakovat základní i mírně pokročilé úkony v těchto programech a následně také zjistit, jaké jsou v jejich používání rozdíly a dokázal tak zhodnotit, který z těchto nástrojů využít jak pro svoji vlastní potřebu tak i pracovní činnosti.

U účastníků se očekává základní úroveň práce s PC a Microsoft Office. Princip semináře bude založen na samostatné práci účastníků s podporou lektora a případnou diskuzí.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
lékařské knihovny

Požadovaná úroven:
mírně pokročilí

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  15

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů