Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Jak vyzrát na čtenářskou gramotnost u čtenářů mladšího školního věku
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Jak vyzrát na čtenářskou gramotnost u čtenářů mladšího školního věku

Událost Seminář
Čas 23.09.2014
od 09:00 am do 01:00 pm
Místo Krajská vědecká knihovna v Liberci
Jméno
Kontaktní telefon 482412124, 724834517
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Seminář

Místo konání:
Krajská vědecká knihovna v Liberci  - Liberecký kraj
( velký sál -2. patro)

Seminář nabízí inspirace, jak pomocí rozmanitých metod motivovat děti ke čtení, rozvíjet základy jejich čtenářské gramotnosti, naučit je pracovat s krásnou literaturou a s populárně naučným textem, vyhledávat klíčové informace a pracovat s nimi. Účastníci si prakticky vyzkoušejí vybrané aktivity spojené s prací s textem a seznámí se některými technikami, jejichž pomocí je možno docílit funkční čtenářské gramotnosti pomocí hry.

Přednáší: Mgr,. Jarmila Sulovská, didaktička na Katedře českého jazyka a literatury Přírodovědně-humanitní a pedagogické fakulty TUL

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
dětská odd.

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů