Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Jak vést lekce informačního vzdělávání v knihovnách
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Jak vést lekce informačního vzdělávání v knihovnách

Událost Seminář
Čas 14.05.2015
od 09:00 am do 12:00 pm
Místo Moravská zemská knihovna v Brně
Jméno
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Moravská zemská knihovna v Brně  - Jihomoravský kraj
(Moravská zemská knihovna, Malý sál, 6. patro)

Začínáte ve své knihovně s lekcemi informačního vzdělávání pro žáky a studenty nebo i pro seniory? Chtěli byste získat větší jistotu v lektorování, lepší přehled o tradičních i inovativních metodách výuky, postupech, didaktických zásadách a potřebných kompetencích? Rádi byste lépe zaměřili své lekce na cílovou skupinu? Uvítali byste informace o zdrojích, které vám pomohou dobře lekce připravit? Chtěli byste se naučit připravit svoje lekce podle metodické karty semináře? Součástí semináře bude také představení zajímavých a funkčních metod kritického myšlení, které se dají v přípravě informačně vzdělávacích lekcí využít. Seminář bude prakticky zaměřen, pedagogické a didaktické prvky si vyzkoušíte v modelových situacích.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
služby

Pro jaký typ knihoven:
městské a místní knihovny

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Upravit tuto akci

Akce dokumentů