Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Jak učit seniory psát Wikipedii?
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Jak učit seniory psát Wikipedii?

Událost Speciální školení
Čas 10.10.2019
od 10:00 am do 03:00 pm
Místo Národní Knihovna ČR v Praze (Klementinum 190, učebna č. 144)
Jméno
Kontaktní telefon +420 605 563 130
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Národní Knihovna ČR v Praze (Klementinum 190, učebna č. 144)  - Praha

Jak učit psát seniory Wikipedii je kurz určený knihovníkům, kteří již ovládají základní editační schopnosti na Wikipedii a rádi by ve svých knihovnách lektorovali seniorské kurzy (seniori.wikimedia.cz ).
Během setkání se budeme věnovat především metodice kurzu, specifikům práce se seniory v kontextu Wikipedie, řešení možných problematických situací a přípravě kurzu samotného.

Pro účast na školení jsou nutné základní editační schopnosti a orientace na Wikipedii, které probíráme na semináři Základy Wikipedie pro knihovníky.

Lektor: Vojtěch Veselý

S případnými dotazy se prosím obracejte na e-mail knihovny@wikimedia.cz .

Typ akce: Speciální školení

Pro koho je akce určena:
služby

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
mírně pokročilí

Požadovaná kvalifikace:  Pro účast na školení jsou nutné základní editační schopnosti a orientace na Wikipedii, které probíráme na semináři Základy Wikipedie pro knihovníky (12/9)

Maximální počet účastníků:  12

Učastnický poplatek:  400 Kč    pro členy SKIP:  400 Kč

Poznámky:
Registrace na školení možná zde: https://forms.gle/kxudnVpw3USpFEVcA

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů