Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Jak nevypustit duši - metody a techniky psychohygieny
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Jak nevypustit duši - metody a techniky psychohygieny

Událost Seminář
Čas 21.05.2021
od 10:00 am do 11:30 am
Místo Online ZOOM
Jméno
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Online ZOOM  - Praha

Proč je starost o psychiku tak důležitá?

Seznamte se s praktickými tipy, technikami a metodami, které můžete vyzkoušet ve svém každodenním životě! S lektorem z "Nevypusť duši" https://nevypustdusi.cz/ budeme mluvit o copingových strategiích, relaxačních technikách  nebo zdravém home office. Dozvíte se, kde hledat pomoc v případě duševních obtíží a projdete si základy pomoci při úzkostech.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  70

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
Kapacita semináře naplněna.

Upravit tuto akci

Akce dokumentů