Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Jak na environmentální akce pro děti v knihovně?
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Jak na environmentální akce pro děti v knihovně?

Událost jiný typ (uveďte v Poznámce)
Čas 12.01.2021
od 02:00 pm do 03:00 pm
Místo ZOOM
Jméno
Kontaktní telefon 221663339
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
ZOOM  - Praha

Rády bychom Vás pozvaly na webinář na téma "Jak na environmentální akce pro děti v knihovně?". Webinář se bude konat v úterý 12. ledna 2020 od 14 do 15 hod na platformě ZOOM.

Webinář povedou dvě zkušené odbornice ze vzdělávacího centra TEREZA (http://terezanet.cz/cz), které se zaměřuje na propojení vzdělávání a životního prostředí. Historie této organizace sahá až do roku 1979 a dnes vzdělává přes 100 000 dětí a spolupracuje s více než 800 školami. V rámci webináře představí lektorky Lenka Kleger a Hana Svobodová možnosti, jak by knihovny mohly využít jejich metodiky v oblasti environmentálního vzdělávání dětí. Představí i zkušenosti s venkovními programy a bádáním s dětmi a studenty, vše se zaměřením na udržitelný životní styl.

Konání akce podpořil SKIP Praha a je pořádán ve spolupráci s Ústavem informačních studií a knihovnictví. Za projektem stojí tým: Milli Bošková, Zuzana Gregušková, Katka Nekolová a Barbora Pitašová.

Přihlašujte se přes formulář: https://forms.gle/Kvu68jUJJMmvcXBF7 . Kapacita je omezená. Po přihlášení Vám pošleme potvrzující email s odkazem.

Typ akce: jiný typ (uveďte v Poznámce)

Pro koho je akce určena:
dětská odd.

Pro jaký typ knihoven:
městské a místní knihovny

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Navazovat budou dva podcasty a na 18. 1. 2020 se chystá webinář zaměřený na zkušenosti z praxe (https://www.skipcr.cz/akce-a-projekty/knihovnicke-akce/udrzitelnost-v-praxi-smidingerova-knihovna-strakonice ).

Maximální počet účastníků:  80

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
Z webináře bude pořízen záznam, který bude následně zveřejněn na stránkách https://udrzitelna.knihovna.cz/pro-knihovny

Upravit tuto akci

Akce dokumentů