Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Jak můžeme lépe vyhledávat informace o zdraví?
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Jak můžeme lépe vyhledávat informace o zdraví?

Událost Seminář
Čas 29.11.2018
od 10:00 am do 03:00 pm
Místo Sokolská 31, Praha 2
Jméno
Kontaktní telefon 296335937
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Sokolská 31, Praha 2  - Praha
(Čítárna (1. patro Lékařského domu))

Hledání a sdílení informací ovlivňuje i rozhodování související se zdravím. Na semináři se můžete seznámit s novou možností, jak získat důvěryhodné informace o zdraví a nemoci prostřednictvím portálu MedLike. Naučíte se také, jak rozpoznat kvalitní zdroj informací od nekvalitního.

 

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
služby

Pro jaký typ knihoven:
lékařské knihovny

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  20

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Upravit tuto akci

Akce dokumentů