Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Jak efektivně propagovat městskou knihovnu
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Jak efektivně propagovat městskou knihovnu

Událost Seminář
Čas 17.04.2015
od 09:00 am do 02:00 pm
Místo Krajská knihovna Karlovy Vary
Jméno
Kontaktní telefon 736 514 029
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Krajská knihovna Karlovy Vary  - Karlovarský kraj

Připravili jsme pro vás školení, které vás provede marketingovými technikami od tvorby plakátků, přes zasílání emailů a sociální média, až po osobní kontakt. Náplň školení bude zároveň upravena potřebám účastníků. Poznáte, jak účinně využívat všech dostupných prostředků tak, aby se vaše knihovna a to, co připravujete, dostalo nejen do povědomí veřejnosti, ale i vašeho zřizovatele. Budete-li úspěšní, určitě vaše akce rád podpoří a třeba i zohlední při tvorbě rozpočtu

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
management

Pro jaký typ knihoven:
městské a místní knihovny

Požadovaná úroven:
mírně pokročilí

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Termín pro registraci:  10.04.2015

Maximální počet účastníků:  30

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Upravit tuto akci

Akce dokumentů