Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

INFORUM 2014

Událost Konference
Čas Úterý 27.05.2014 00:00 do
Středa 28.05.2014 00:00
Místo Vysoká škola ekonomická
Jméno
Kontaktní telefon 222 231 212
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Vysoká škola ekonomická  - Praha

Konference INFORUM je zaměřena na elektronické informační zdroje a jejich profesionální využívání ve vědě, výzkumu, vzdělávání a podnikání.

Konference je určena pro pracovníky odborných a veřejných knihoven, manažery, vědecké a výzkumné pracovníky, lékaře, vysokoškolské učitele, specialisty v oblasti ICT, pracovníky veřejné správy, studenty a další zájemce o tuto problematiku

Typ akce: Konference

Pro koho je akce určena:
akvizici , zpracování , služby , management

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Termín pro odevzdání příspěvku:  28.02.2014

Maximální počet účastníků:  500

Učastnický poplatek:  3650 Kč    pro členy SKIP:  3650 Kč

Poznámky:
Zvýhodněné vložné - 2850 Kč (pro školy, zdravotnické organizace, veřejnou správu, akademické a veřejné knihovny registrované MK ČR a SR,) Ranní ptáčata (v případě odeslání úhrady do 11. dubna 2014) Standardní vložné – Ranní ptáčata - 3150 Kč, Zvýhodněné vložné – Ranní ptáčata - 2450 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů