Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Informační věda a knihovnictví ve službách finanční a ekonomické gramotnosti aneb Svět obchodních informací a práce s ekonomickými databázemi
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Informační věda a knihovnictví ve službách finanční a ekonomické gramotnosti aneb Svět obchodních informací a práce s ekonomickými databázemi

Událost Speciální školení
Čas 12.05.2016
od 10:00 am do 03:00 pm
Místo Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně
Jméno
Kontaktní telefon 537032508
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně  - Zlínský kraj
(14|15 Baťův institut, Vavrečkova 7040, Zlín)

Kurz spojuje dvě témata, kdy informační gramotnost míří k podpoře ekonomické gramotnosti, tj. kde hledat informace o firmách, ekonomickém prostředí, také ze státní správy, informace vztahující se také k finanční gramotnosti. Knihovny mohou a ve vyspělém informačním světě je to časté, že se knihovník umí orientovat v informačních zdrojích relevantních pro ekonomickou a podnikatelskou tematiku.

Přednáší doc. PhDr. Richard Papík, Ph.D. a Mgr. Jan Matula, PhD.

Akce se uskuteční v sále C (za kavárnou) ve 2. NP Krajské knihovny Františka Bartoše ve Zlíně.

 

Typ akce: Speciální školení

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  20

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
Výše případného vložného bude upřesněna.

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů