Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Hudbou západočeského regionu napříč staletími
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Hudbou západočeského regionu napříč staletími

Událost Seminář
Čas Středa 21.10.2015 00:00 do
Čtvrtek 22.10.2015 00:00
Místo Plzeň
Jméno
Kontaktní telefon 378038241
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Hudební seminář

Místo konání:
Plzeň  - Plzeňský kraj
(Knihovna města Plzně, B. Smetany 13, 301 00 Plzeň)

Dvoudenní vzdělávací seminář je určen pro pracovníky hudebních knihoven, archivů a dokumentačních pracovišť. Hlavní náplní semináře jsou muzikologické přednášky a řešení odborných problémů z oblasti hudebních knihoven. Účastníci si vyslechnou celkem pět odborných přednášek týkajících se historie a vývoje hudby v plzeňském regionu. Přednášejícími budou vysokoškolští učitelé z katedry hudební výchovy Pedagogické fakulty Západočeské univerzity v Plzni. Jako doplnění přednášek jsou plánovány koncertní ukázky hudby z různých historických období. Součástí setkání bude také programový blok České národní skupiny IAML – Mezinárodního sdružení hudebních knihoven, archivů a dokumentačních středisek, kde bude dán další prostor profesní diskusi.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
hudební odd.

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Termín pro registraci:  30.09.2015

Maximální počet účastníků:  30

Učastnický poplatek:  200 Kč    pro členy SKIP:  200 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů